Oferty

Chcesz zdobyć doświadczenie w zakresie badań ewaluacyjnych, społecznych i rynkowych oraz uzyskać szansę na podjęcie interesującej pracy?
Miejsce praktyki:
Poznań lub Konin
Wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku socjologia lub pokrewnych (akceptowalne ostatnie lata studiów),
  • umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania oraz krytycznej analizy danych,
  • biegła znajomość MS Office,

Oferta

  • trzymiesięczne praktyki w dogodnym, dostosowanym do indywidualnych możliwości wymiarze godzinowym,
  • zdobycie doświadczenia z obszaru badań ewaluacyjnych, społecznych i rynkowych,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podjęcia stałej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny z dopiskiem „Badania-praktyka” prosimy przesyłać na adres badania@irzl.pl

Poszukujemy osób do odbycia bezpłatnej praktyki w obszarze dotacji unijnych
Opis stanowiska

  • Wsparcie w opracowywaniu wniosków o dotacje unijne
  • Wsparcie w sporządzaniu wniosków o płatność

Wymagania:

  • Student kierunku: Finanse i rachunkowość lub Stosunki międzynarodowe
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod wpływem presji czasu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Czas trwania praktyk
Min. 1 miesiąc
Dostępność min. 3 dni w tygodniu
Oferujemy:

  • Możliwość ugruntowania wiedzy i zdobycia praktyki zawodowej
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Uczestnictwo w ambitnych projektach
  • Po zakończeniu praktyki możliwość podjęcia dalszej współpracy w postaci płatnego stażu

Prosimy o wysyłanie aplikacji na adres rekrutacja@irzl.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi ma wybrane oferty.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji ( Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883”).

Więcej informacji

Dariusz Wasilak

Senior Project Manager
telefon 22 259 23 23

Jeżeli chcesz uzyskać dokładne informacje zostaw poniżej nr telefonu. Zadzwonię i odpowiem na Twoje pytania.

  • "Mamy zapisane około 50 godzin. Miesiąc na uzgodnień wewnątrzgrupowych dzięki szybszej kompilacji danych za pomocą GL Wand"

    Michelle Wallace, Arbonne International, LLC

  • "To wspaniałe pracować z grupą, więc zobowiązało się do zapewnienia nie tylko świetny produkt, ale obsługa, jak również gwiazd."

    J Raffensberger (MBA), Corporate Controller, Glatfelters

  • "GL Wand jest wspaniałym narzędziem, kochamy to."

    Holley Donna, Spectranetics

  • "To musi być najszybszy ROI mieliśmy na każdej inwestycji w oprogramowanie."

  • "GL Wand był wielkim hitem zespołu Finance Cairn jest."

    Chris Hebden, Cairn Energy PLC

  • "Zajęło mniej niż dwie godziny szkolić użytkowników raportu. Oszczędność czasu dla każdego jest niesamowite."

    Francis Nocom, Manager Aplikacje, Cochlear

  • "GL Wand okazał się niezwykle cenny w dostępie do naszych danych Oracle z programu Excel."

    Michael Hinck, Finance Systems Project Manager, HBO

  • "GL Wand dał naszym użytkownikom finanse swobodę myślenia poza pole i być bardziej innowacyjna z pomiarów wydajności."

    Martin Stanton, dyrektor ds. informatyki, Destination Hotels & Resorts

  • "GL Wand dał naszym użytkownikom finanse bardzo elastyczne narzędzie."

    Paul Simpson, Lancashire County Council