Szkolenia

Great Method To Get Essay On Poor Service Delivery In South Africa https://www.instructables.com/member/daisyrowley/ Brilliant Way Of Getting Buy Custom Essay More Info

Żyjemy w czasach stale zmieniającej się gospodarki, a wraz z nią zmieniają się zapotrzebowania na pracowników o nowych kwalifikacjach. Szkolenia i coaching to najlepsze i najbardziej efektywne sposoby podnoszenia kwalifikacji pracowników każdego szczebla. Szkolenia IRZL to gwarancja najwyższej jakości, poziomu merytorycznego oraz atrakcyjnej formuły. Nasi trenerzy są specjalistami, którzy łączą wysoki poziom wiedzy merytorycznej z dużymi zdolnościami interpersonalnymi, które ułatwiają przekaz i podnoszą efektywność szkoleń. Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu: funduszy Unii Europejskiej, finansów, marketingu, sprzedaży, zarządzania, małej przedsiębiorczości oraz komunikacji. Nasza oferta szkoleniowa to jednak nie tylko ściśle sprofilowane szkolenia tematyczne, ale usługi o wiele szerszym spektrum. Dla naszych Klientów przygotowujemy kompleksowe projekty szkoleniowe, na które pozyskujemy dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, zapewniamy ich organizację, realizację, a także prowadzimy ewaluację i rozliczenia. Z każdym Klientem omawiamy zapotrzebowanie na szkolenia oraz dostosowujemy je do możliwości pozyskania funduszy unijnych na ich realizacje. Nasze szkolenia mogą mieć charakter otwarty lub zamknięty w odpowiedzi na charakter działalności oraz zapotrzebowanie Klienta. Klientom, którzy uzyskali dofinansowanie ze środków unijnych na projekty szkoleniowe, pomagamy wdrażać unijne procedury podczas realizacji szkoleń i coachingu, rozwiązujemy problemy związane z rozliczaniem projektów i wspieramy radą podczas procesu sprawozdawczego.

Savvy Way To Get Help Me Write My Scholarship Essay read on Brilliant Method Of Getting Essay Writing For Civil Service
Więcej informacji

Dariusz Wasilak

Senior Project Manager
telefon 22 259 23 23

Jeżeli chcesz uzyskać dokładne informacje zostaw poniżej nr telefonu. Zadzwonię i odpowiem na Twoje pytania.

 • "Mamy zapisane około 50 godzin. Miesiąc na uzgodnień wewnątrzgrupowych dzięki szybszej kompilacji danych za pomocą GL Wand"

  Michelle Wallace, Arbonne International, LLC

 • "To wspaniałe pracować z grupą, więc zobowiązało się do zapewnienia nie tylko świetny produkt, ale obsługa, jak również gwiazd."

  J Raffensberger (MBA), Corporate Controller, Glatfelters

 • "GL Wand jest wspaniałym narzędziem, kochamy to."   

  Holley Donna, Spectranetics

 • "To musi być najszybszy ROI mieliśmy na każdej inwestycji w oprogramowanie."

  J Raffensberger (MBA), Corporate Controller, Glatfelters

 • "GL Wand był wielkim hitem zespołu Finance Cairn jest."

  Chris Hebden, Cairn Energy PLC

 • "Zajęło mniej niż dwie godziny szkolić użytkowników raportu. Oszczędność czasu dla każdego jest niesamowite."

  Francis Nocom, Manager Aplikacje, Cochlear

 • "GL Wand okazał się niezwykle cenny w dostępie do naszych danych Oracle z programu Excel."

  Michael Hinck, Finance Systems Project Manager, HBO

 • "GL Wand dał naszym użytkownikom finanse swobodę myślenia poza pole i być bardziej innowacyjna z pomiarów wydajności."

  Martin Stanton, dyrektor ds. informatyki, Destination Hotels & Resorts

 • "GL Wand dał naszym użytkownikom finanse bardzo elastyczne narzędzie."

  Paul Simpson, Lancashire County Council