FUNDACJA NASZA SZKOŁA


 

Postaw na Aktywność
         
     INTEGRACJA 
       POKOLEŃ

 

 

GALERIA

INNE PROJEKTY
 

       


 

Projekt „Postaw na Aktywność" realizowany jest od 2007 r. w ramach inicjatyw własnych Fundacji Nasza Szkoła.
 
Celem nadrzędnym działania jest wsparcie kształcenia ustawicznego i aktywizacja zawodowa osób dorosłych pow. 50 roku życia,  a jednocześnie integracja pokoleń, poprzez aktywne uczestnictwo w nim przedstawicieli młodego pokolenia.


Zamierzeniem projektu jest aktywizacja, podniesienie umiejętności i kwalifikacji tych osób oraz wprowadzenie ich w świat nowych technologii,  a  także   przełamanie   barier  psychologicznych  związanych z poruszaniem się w środowisku technik informacyjno - komunikacyjnych.


I etap projektu "Postaw na aktywność" zakończył się w dniu 23 maja 2007 r. Uczestnicząca w nim najstarsza osoba miała 83 lata.
II etap projektu zakończył się w dniu 30 listopada 2008 r.

Szkolenia zakończone są egzaminami, po których uczestnicy otrzymują certyfikaty ukończenia szkolenia. Najlepsza uczestniczka I etapu otrzymała nagrodę rzeczową.
      
  
 

 


etap I           

           >> HOME <<                                                                                                                                                                                                                        FNS ® 2007